Sveiki gyvi, buvę,esami ir būsimi aistriečiai.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, kol negalime atvykti į šokių aikšteles, siūlome Jums pakelti nuotaiką bei nemokamai teiksime šokių pamokas grupėje “Aistra šokiui pamokos internetu” (nuoroda). Laukiame Jūsų prašymų/užklausų šioje mūsų studijos grupėje. Gal kas turi galimybę savo namuose ar kieme mažam plotelyje pajudėti. Tikimės, jog ši idėja Jums patiks ir galėsime bendrai išsakydami savo nuomonę ją vystyti. Šokių pamokos bus tiek solistėms, tiek poroms. Stengsimės pateikti medžiagą ir pradedantiems, ir pažengusiems. Vis bus kažkiek linksmiau. Neliūdėkim ir pajudėkim, o viskam pasibaigus į šokių aikštelę sugūžėkim.

Aistra Sokio valentinas 2020

Aistra Šokiui Valentino dienos vakaras 2020

Kviečiame šokti ir mažuosius, ir suaugusius visą pavasarį.

Siūlome šias naujas šokių grupes kovo mėnesį:

 • Pramoginiai šokiai poromis suaugusiems nuo kovo 18 d. 18.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas. Šokių pamokos vyks trečiadieniais.
 • Solo latino šokiai merginoms ir damoms nuo kovo 16 ir 23d. 19 val. adresu Laisvės al. 93, Kaunas. Šokių pamokos vyks pirmadieniais.
 • Pramoginių šokių pamokos suaugusiems nuo kovo 10 ir 17 d. 20.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas. Šokių kursai vyks antradieniais.
 • Pramoginiai šokiai suaugusiems nuo kovo 12 ir 19 d. 17.30 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Šokių pamokos vyks ketvirtadieniais.
 •  Salsa, bachata, merenge poromis (karibų stiliaus šokiai) nuo kovo 18 d. 19 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Užsiėmimai vyks trečiadieniais.
 •  Argentinos tango šokių kursai vyksta ketvirtadieniais 20.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas.
 •  Solo latino šokiai mergaitėms ir pramoginiai šokiai vaikams (5-8 m.) nuo kovo 10 ir 17d. adresu Bažnyčios g. 3 , Domeikava.

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo. Pas mus vyksta ne tik šokių pamokos, bet šokių vakarai, užklasinė veikla, šokių konkursai ir daug kitų smagių renginių. Kadangi , kaip visada, vyrų ir berniukų yra trūkumas, mes siūlome solo latino, linijinių bei solo klasika šokių užsiėmimus.

Registracija yra čia…

Šokių pamokų tvarkaraštis yra čia…

Siūlome šias naujas šokių grupes vasario mėnesį:

 • Pramoginiai šokiai poromis suaugusiems nuo vasario 5 ir 12 d. 18.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas. Šokių pamokos vyks trečiadieniais.
 • Solo latino šokiai merginoms, damoms nuo vasario 5 ir 12 d. 20 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Užsiėmimai vyks trečiadieniais 20 val.
 • Salsa, bachata, merenge poromis (karibų stiliaus šokiai) nuo vasario 5 ir 12 d. 19 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Užsiėmimai vyks trečiadieniais 20 val.
 • Argentinos tango šokių kursai vyks ketvirtadieniais 20.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas.
 •  Solo latino šokiai mergaitėms (7-14 m.)  nuo vasario 4 ir 11d. adresu Bažnyčios g. 3 , Domeikava.

Nuo sausio 26 ir vasario 2d. renkama nauja solo latino šokių grupė Biržuose. Kviečiame visas merginas ir damas sekmadienius praleisti turiningai. 15.30 val. Kaštonų pagrindinėje mokykloje, Biržuose vyks solo latino šokių pamokos. Yra ir pažengusių šokėjų grupė vėlesniu laiku. Visą tvarkaraštį rasite čia.. 

Registracija čia…

Su naujais metais visus!

Nuo sausio 5-10 d. tęsiamas šokių sezonas. Kviečiame visų miestų šokėjus iš Kauno, Panevėžio, Marijampolės, Biržų, Domeikavos ir Pasvalio susipažinti su atnaujintu tvarkaraščiu. Jį galite rasti čia..

Laukiame visų šokėjų: šokusių pirmą sezono dalį, šokusių dar anksčiau ir, žinoma, naujų narių. Yra šokių kursai suaugusiems, yra ir šokių pamokos vaikams. Visas naujas ir senas grupes rasite tvarkaraštyje. Kilus neaiškumams skambinkite ar rašykite. Kontaktus rasite čia…

Naujiems nariams registracija būtina. Ją rasite čia..