Renkamos naujos šokių grupės pradedantiems Kaune nuo sausio pradžios. Kviečiame prisijungti šokusius mėnesį, metus ar 5 metus pagal savo lygį prie esančių grupių Kaune, Panevėžyje, Marijampolėje, Pasvalyje, Kaišiadoryse.

Šokių grupės, į kurias galite registruotis :

 • Pramoginiai šokiai poromis suaugusiems
 • Solo latino šokiai po vieną mergaitėms, merginoms , damoms
 • Karibų stiliaus šokiai (salsa, bachata, merenge) 
 • Argentinos tango poromis
 • Solo klasika damoms po vieną
 • Lindihopas
 • Individualios pamokos 
 • Individualios pamokos šokant su treneriu

Šokių dovanų kuponas puiki dovana Jūsų artimajam ar draugui švenčių proga.

 Registracija čia..

Š0kių pamokų tvarkaraštis yra čia..

 

 

 

 

Sveikiname LPŠA čempionato nugalėtojus ir prizininkus. Džiaugiamės, jog dalyvavo net per 20 mūsų kolektyvo šokėjų iš Kauno, Panevėžio ir Marijampolės. Daug dalyvių  buvo solo latino suaugusių ir senjorų grupėse. Taip pat dalyvavo pramoginių šokių atstovai. Taip pat sėkmingai debiutavo ir pirmieji mūsų vaikučiai. Tai yra solo latino mergaitės. Linkime sėkmės ir toliau visiems tobulėjant.

 

Naujiena!!!

Nuo šiol pramoginiai šokiai poromis ir solo latino (linijiniai šokiai ) Pasvalyje.

Nuo lapkričio 6 dienos renkamos naujos grupės :

Antradieniais solo latino (linijiniai ) 18 val.

Antradieniais  poriniai šokiai 19 val.

Adresas: Vilniaus g. 46, Pasvalys (Svalios progimnazija, įėjimas iš kiemo pusės).

Registracija čia …

 

Šokių studija “Aistra šokiui” kviečia į naujas grupes pradedančius šokėjus :

 •  Pramoginiai šokiai jaunimui ir suaugusiems antradieniais ir ketvirtadieniais 19 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). Šokių pamokos prasideda nuo spalio 25 ir 30 dienos.
 • Solo latino (po vieną merginoms, damoms) šokiai pirmadieniais ir trečiadieniais 18 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). Šokių pamokos prasideda nuo spalio 29 ir 31 dienos.
 • Argentinos tango šokių pamokos suaugusiems antradieniais 20,30 val. adresu Laisvės al.95, Kaunas (Aušros gimnazijoje, 4 aukšte aktų salė). 
 • Solo latino šokiai mergaitėms (7-14 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais 18 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). 

Registracija čia…

Šokių studija pradėjo savo šešioliktąjį sezoną. Šokiai vyksta jau kelias savaites, bet dar priimame naujokus ir šokusius į jiems tinkamas grupes pagal lygį bei pageidaujamu metu.

Pramoginiai šokiai pradedantiems Kaune siūlomi net trim skirtingais laikais.  Solo latino šokiai šokami 17.30 – iš karto po darbų ar studijų arba 20 val. kas dirbate ilgiau ar norite suspėti grįžti namo. Taip pat laukiami salsa, Argentinos tango ar lindyhopo gerbėjai jiems skirtose pamokose. Mūsų naujiena mergaitėms – solo latino šokių pamokos.

Naujos šokių grupės Panevėžyje startuos nuo spalio pradžios, o Marijampolėje jau pradėtos formuoti grupės ir vis dar galite prisijungti.

Registracija į šokių pamokas : https://www.aistrasokiui.lt/pamokos/registracija-uzsiemimams/

Lauksime Jūsų užsiėmimuose!