Šokių studija “Aistra šokiui” kviečia į naujas grupes pradedančius šokėjus :

  •  Pramoginiai šokiai jaunimui ir suaugusiems antradieniais ir ketvirtadieniais 19 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). Šokių pamokos prasideda nuo spalio 25 ir 30 dienos.
  • Solo latino (po vieną merginoms, damoms) šokiai pirmadieniais ir trečiadieniais 18 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). Šokių pamokos prasideda nuo spalio 29 ir 31 dienos.
  • Argentinos tango šokių pamokos suaugusiems antradieniais 20,30 val. adresu Laisvės al.95, Kaunas (Aušros gimnazijoje, 4 aukšte aktų salė). 
  • Solo latino šokiai mergaitėms (7-14 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais 18 val. adresu Laisvės al.93, Kaunas (Miesto sode, apačioje). 

Registracija čia…

Šokių studija pradėjo savo šešioliktąjį sezoną. Šokiai vyksta jau kelias savaites, bet dar priimame naujokus ir šokusius į jiems tinkamas grupes pagal lygį bei pageidaujamu metu.

Pramoginiai šokiai pradedantiems Kaune siūlomi net trim skirtingais laikais.  Solo latino šokiai šokami 17.30 – iš karto po darbų ar studijų arba 20 val. kas dirbate ilgiau ar norite suspėti grįžti namo. Taip pat laukiami salsa, Argentinos tango ar lindyhopo gerbėjai jiems skirtose pamokose. Mūsų naujiena mergaitėms – solo latino šokių pamokos.

Naujos šokių grupės Panevėžyje startuos nuo spalio pradžios, o Marijampolėje jau pradėtos formuoti grupės ir vis dar galite prisijungti.

Registracija į šokių pamokas : https://www.aistrasokiui.lt/pamokos/registracija-uzsiemimams/

Lauksime Jūsų užsiėmimuose!            

Naujos jaunimo ir suaugusiųjų grupės pradedamos rinkti jau šią savaitę, o solo mergaičių ir vaikų grupės bus renkamos nuo antros rugsėjo savaitės.

Nuo rugsėjo 3d. prasidės jau 16tasis šokių studijos “Aistra šokiui” sezonas. Nuo šiol šokių pamokos Kaune vyks adresais : Laisvės al. 93 ( miesto sodo apačioje), Laisvės al. 95 (Aušros gimnazija, 4 aukštas, aktų salė) ir Vytauto pr. 71 (VDU salė, buvusi Amerika pirtyje).

Taip pat nuo rugsėjo pradžios šokių kursai prasidės Marijampolėje, Panevėžyje bei Kaišiadoryse.

Naują visų miestų tvarkaraštį galite rasti čia..

Kainas galite rasti čia…

Lauksime Jūsų prisijungiant prie draugiško kolektyvo, kuris ne tik šoka, bet ir dažnai leidžia laisvalaikį drauge.

Paskutinės naujos jaunimo ir suaugusių šokių grupės šį sezoną :

  • Pramoginiai šokiai  trečiadieniais nuo 18.00 val. adresu Vytauto pr. 71. Šokių kursai prasidės kovo 21 ir 28 d.
  • Solo latino šokiai penktadieniais nuo 18.30 val. adresu Laisvės al. 95.  Šokių pamokos prasidės kovo 23 ir 30 d.

Šokių mokykla vykdo tokias pačias programas ne tik Kaune, bet ir Panevėžyje bei Marijampolėje.