Šokių studija siūlo šias būsimas grupes pradedantiems :

KAUNE

  • Nuo spalio 13 ir 20 d. PRAMOGINIAI ŠOKIAI poromis SEKMADIENIAIS 16.30 val. Laisvės al. 93
  • Nuo spalio 15 ir 22 d. PRAMOGINIAI ŠOKIAI poromis antradieniais 20.30 val. Laisvės al. 95
  • Nuo spalio 17 ir 24 d. SOLO LATINO merginoms, damoms ketvirtadieniais 17.30 val. Vytauto pr. 71
  • Nuo spalio 28 ir lapkričio 4 d. LINIJINIAI ŠOKIAI damoms pirmadieniais 18.30 Laisvės al. 95
  • Nuo spalio 30 ir lapkričio 6 d. SOLO LATINO merginoms, damoms trečiadieniais 18.30 val. Laisvės al. 95

DOMEIKAVOJE

  • Nuo spalio 15 ir 22 d. SOLO LATINO merginoms, damoms antradieniais 19.00 val. Bažnyčios g. 3, Domeikava
  • Nuo spalio 15 ir 22 d. PRAMOGINIAI ŠOKIAI poromis antradieniais 20.00 val. Bažnyčios g. 3, Domeikava

Mes mylime šokį – pamilkite ir Jūs!!!

Registracija čia…

Visas tvarkaraštis ir paslaugos čia…

 

 

 

Šokių studija skelbia :

Naujiena!!! Šokių kursai jaunimui ir suaugusiems DOMEIKAVOJE!!! Mokinsimės šokti ir poromis, ir solo latino bei klasika, po vieną (merginos, damos). Grupės renkamos nuo spalio 15 ir 22d. Užsiėmimai vyks antradieniais: solo latino 19.00 val. ir pramoginiai šokiai, salsa, bachata, Argentinos tango poromis 20.00 val. Tai puikus laisvalaikis grįžus namo po darbų. Spėsite grįžti per kamščius, pavalgyti, pabendrauti su artimaisiais ir atvykti į šalia esančią šokių salę. Kviečiame ir artimųjų rajonų gyventojus. Juk Vaškonys, Sargėnai, Vytėnai, Lapės ir tie patys Šilainiai labai arti mūsų šokių salės. Tad atvykite ir pabandykite! Adresas : Bažnyčios g.3, Domeikava.

Registracija:  https://www.aistrasokiui.lt/pamokos/registracija-uzsiemimams/

Šokių studijos naujiena! Sekmadienio vakarai praleidžiant turiningai laiką šokių aikštelėje. Šokių pamokos jaunimui ir suaugusiems, poromis ir solo latino po vieną, Kauno centre nuo spalio 6 ir 13d.! Solo latino 17.30 val. ir šokiai poromis 18.30 val. Artėjant vėlyvam rudens etapui bei žiemai šokiai sekmadieniais Jums suteiks daug gerų emocijų. Tą garantuojame!!! Lauksime Jūsų!

Registracija būtina …

Orams atšalus kviečiame ant šokių parketo! Kažkas grįš į aikštelę, o kažkas tik pradės pirmuoius žingsnius. Laukiame Jūsų naujai formuojamose pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupėse visą rugsėjo antrą pusę. Kas norite šokti poroje, galite rinktis, kokie šokiai labiau patinka. Ar tai bus aistringasis Argentinos tango, ar tai bus energinga bei žaisminga salsa ir bachata, o gal norite šokti pramoginius šokius? Tai gal būti klasikiniai šokiai, tokie kaip valsai ar klasikinis tango, taip pat galite rinktis lotynų Amerikos šokius (Čia – Čia, samba, džaivas, svingas, rumba). Jei neturite poros rašykite mums. Kontaktai..

Vis labiau populiarėja solo latino šokiai. Yra ankstyvesni ir vėlesni laikai. Rinktis Jums. Solo latino šokių užsiėmimų metu mokiname lotynų Amerikos bei karibų stiliaus (salsa, bachata) šokius.

Kviečiame šokti suaugusius, jaunimą bei vaikus savo amžiaus grupėse ir Jūsų mieste: Kaune, Panevėžyje, Marijampolėje, Pasvalyje ir Biržuose.

Tvarkaraštį rasite čia…

Registracija į šokius čia…

Šokių studija plečia savo veiklą ir siūlo ne tik šokti, bet ir stiprinti savo kūną. Šio sezono naujiena suaugusiems: fizinės gerovės pratimai derinami su zumba. Per šiuos užsiėmimus bus taikomi zumbos, kalanetikos elementai. Zumba – tai ne tik efektyvi ir nuotaikinga treniruotė, tai šokis, kuriame galima atsipalaiduoti ir tiesiog šokti. Šiame šokyje nereikia būti profesionalu, kadangi judesiai paprasti ir universalūs. Kiekvienas iš mūsų gebėsime atrasti ir pritaikyti būtent mūsų kūnui tinkantį judesį. Tam, kad kūnas tvirtėtų ir išmoktų geriau pritaikyti šokių judesius, treniruotės metu bus taikomi kalanetikos elementai. Treniruosime giliuosius raumenis, atliksime raiščių, sausgyslių bei raumenų tempimą. Taigi šios treniruotės metu ne tik gerinsime raumenų tonusą, o turėsime ir gerą laiką kartu su zumba. Kalanetikos, zumbos treniruotės Kaune vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 19 val. adresu Laisvės al. 93 ir Panevėžyje pirmadieniais ir trečiadieniais 17.30 val. Lauksime Jūsų jau rugsėjo pradžioje.

Visas tvarkaraštis čia

Registracija čia