Šokių studija atnaujino veiklą ir jau galime šokti. Džiugi žinia naujiems nariams – renkamos naujos solo (po vieną) merginoms, damoms ir pramoginių  bei karibų (salsa, bachata, mernege) šokių grupės jaunimui ir suaugusiems Kaune nuo birželio 17 dienos. Šokių pamokos vyktų:

  •  Solo latino merginoms, damoms trečiadieniais 19.00 val. adresu Vytauto pr.71, Kaunas. Šokių pamokos prasideda birželio 17 d.
  •  Pramoginiai ir karibų šokiai suaugusiems trečiadieniais 20.00 val. adresu Vytauto pr.71, Kaunas. Šokių pamokos prasideda birželio 17 d.

Registracija čia..

Laukiame patvirtinimo, kai galėsime šokti grupėse salėje. Tikime, jog liko laukti labai neilgai. Nauji nariai, kurie pageidaujate pradėti mokintis šokti, kviečiami registruotis čia…

Senieji nariai gaus informaciją žinute ar kitu būdu.

Tikėtina, jog pradėsime šokių kursus tiek pradedantiems, tiek pažengusiems jau gegužės 18 dieną, o blogesniu variantu nuo gegužės 30 d. Tačiau reiktų sulaukti galutinio vyriausybės sprendimo.

Prisijunkite prie mūsų studijos “Aistra šokiui” grupių facebook’e ir instagram’e ir taip pat sekite visas naujienas. Labai pasiilgome Jūsų!!! Ir laukiame visų ant parketo šokių aikštelėje.

Jūsų gražus meilės šokis per vestuves Jums ir artimiesiems liks ilgam ilgam atmintyje, nuotraukose, vaizdo įraše ir Jūsų širdyse. Galime sukurti Jums lengvą, tačiau kartu akiai įspūdingą choreografiją. Vestuvinį šokį jauniesiems galime sukurti Kaune, Panevėžyje, Marijampolėje, Pasvalyje, Biržuose. Registruokitės į šokių pamokas tel.: +37065012888, el.p.: info@aistrasokiui.lt arba čia…

Ernestos ir Mindaugo šokis

 

Sveiki gyvi, buvę,esami ir būsimi aistriečiai.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, kol negalime atvykti į šokių aikšteles, siūlome Jums pakelti nuotaiką bei nemokamai teiksime šokių pamokas grupėje “Aistra šokiui pamokos internetu” (nuoroda). Laukiame Jūsų prašymų/užklausų šioje mūsų studijos grupėje. Gal kas turi galimybę savo namuose ar kieme mažam plotelyje pajudėti. Tikimės, jog ši idėja Jums patiks ir galėsime bendrai išsakydami savo nuomonę ją vystyti. Šokių pamokos bus tiek solistėms, tiek poroms. Stengsimės pateikti medžiagą ir pradedantiems, ir pažengusiems. Vis bus kažkiek linksmiau. Neliūdėkim ir pajudėkim, o viskam pasibaigus į šokių aikštelę sugūžėkim.

Aistra Sokio valentinas 2020

Aistra Šokiui Valentino dienos vakaras 2020

Kviečiame šokti ir mažuosius, ir suaugusius visą pavasarį.

Siūlome šias naujas šokių grupes kovo mėnesį:

  • Pramoginiai šokiai poromis suaugusiems nuo kovo 18 d. 18.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas. Šokių pamokos vyks trečiadieniais.
  • Solo latino šokiai merginoms ir damoms nuo kovo 16 ir 23d. 19 val. adresu Laisvės al. 93, Kaunas. Šokių pamokos vyks pirmadieniais.
  • Pramoginių šokių pamokos suaugusiems nuo kovo 10 ir 17 d. 20.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas. Šokių kursai vyks antradieniais.
  • Pramoginiai šokiai suaugusiems nuo kovo 12 ir 19 d. 17.30 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Šokių pamokos vyks ketvirtadieniais.
  •  Salsa, bachata, merenge poromis (karibų stiliaus šokiai) nuo kovo 18 d. 19 val. adresu Vytauto pr. 71, Kaunas. Užsiėmimai vyks trečiadieniais.
  •  Argentinos tango šokių kursai vyksta ketvirtadieniais 20.30 val. adresu Laisvės al. 95, Kaunas.
  •  Solo latino šokiai mergaitėms ir pramoginiai šokiai vaikams (5-8 m.) nuo kovo 10 ir 17d. adresu Bažnyčios g. 3 , Domeikava.

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo. Pas mus vyksta ne tik šokių pamokos, bet šokių vakarai, užklasinė veikla, šokių konkursai ir daug kitų smagių renginių. Kadangi , kaip visada, vyrų ir berniukų yra trūkumas, mes siūlome solo latino, linijinių bei solo klasika šokių užsiėmimus.

Registracija yra čia…

Šokių pamokų tvarkaraštis yra čia…